Knjiga Jamesa Gleicka Kaos, ki sem jo v Konzorciju kupil še pred razpadom SFRJ, se mi zdi, je bila zame eno od odkritij, kakršnih je v življenju malo. Zanimivo pa je, da je še nekaj knjig name delovalo podobno in … Continue reading
October 2, 2008
by Gregor Cuzak
13 Comments