Gregor Cuzak

on marketing, business and philosophy

November 15, 2008
by Gregor Cuzak
9 Comments

Od kod tole v mojem blogu

V izvorni kodi mojega bloga so se pojavile naslednje vrstice: href=”http://adipex52.com”>Adipex online</a> <a href=”http://trousers52.com”>Trousers href=”http://boats52.com”>Boats</a> <a href=”http://boots52.com”>Boots href=”http://www.ms-versenken.org/media/page.php?p=3-6269″>Ambien Looks Like href=”http://www.ms-versenken.org/media/page.php?p=3-8521″>Tramadol Hcl Tovrstnih vrstic je najmanj za 10 zaslonov. Kaj je to? Kako se zaščitim pred to nesnago?

November 13, 2008
by Gregor Cuzak
12 Comments

Perpetuum mobile

Pred dnevi sem od mojega dobrega kolega Miloša dobil naslednji izziv: “Dva vikenda nazaj sem imel preveč časa in pripravil zamisel perpetuum mobila. Ker vem, da so ti fizikalni izzivi 21 stoletja nadvse všeč, ti enega pošiljam, da objaviš na … Continue reading

October 28, 2008
by Gregor Cuzak
8 Comments

Vtisi

Na okrogli mizi iSMK je bilo eno prvih vprašanj: ‘katera spletna stran je nazadnje nate naredila vtis?’ Udeleženci mize, Duško Kos iz Studia Moderna, Boris Kozlevčar iz informiran.si, Patrick Vesel iz Big banga in moja malenkost smo se spogledali in … Continue reading

October 8, 2008
by Gregor Cuzak
14 Comments

Najava

Zadnjič sem v enem od komentarjev najavil, da bom svojo magistrsko, ki govori o outsourcingu marketinga dal na voljo bralcem tega bloga. V bistvu, vas bom po malem celo izkoristil, eksploatiral, ponucal, izrabil, vključil, ali pač le povabil, da mi … Continue reading