Opis mojega seminarja “Mafia management”, ki se ima zgoditi 22.4. na za zdaj še neznani lokaciji, v organizaciji guruja, meni v veliko čast in ponos, je tule, v nekaj verzijah, na suho, brez posebne priprave: “Na mojem seminarju ne boste … Continue reading
April 16, 2009
by Gregor Cuzak
5 Comments